Salon

Salon Dewro to wyjątkowe miejsce, w którym kunszt rzemieślniczy idzie pod rękę z nowoczesnymi technologiami, a wyrafinowana estetyka – z niesamowitą funkcjonalnością.

Oferowane przez nas produkty doskonale wpisują się w potrzeby zarówno tych klientów, którzy poszukują tradycyjnych rozwiązań, jak i tych, którzy cenią przede wszystkim nowoczesne wzornictwo.

Dewro to miejsce, które inspiruje. W salonie chętnie pomogą Ci nasi doradcy, którzy posiadają ogromną wiedzę o produktach z oferty. Dzięki temu zakupiony przez Ciebie model drzwi będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji.

Przyjdź do naszego salonu i odkryj setki modnych propozycji już dziś!

 

 

 

Kom:

+48 506 130 936

+48 515 177 073

SALON FIRMOWY DEWRO

ul. Generała Józefa Kustronia 47

43-300 Bielsko-Biała

E-mail: 

salon@dewro.pl

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Newsletter

 
(C) 2019 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko